• +905074942083
  • info@onlineresimkursu.net
  • İstanbul, Türkiye
Kurs Modüller
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Güzel Sanatlara Hazırlık Dersi Veriyormusunuz?

Evet Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu Lise GSL ve Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu Üniversite GSF Derslerini, Atölye Resim Kursu ve Online Resim Dersi olarak vermekteyiz.

Kara kalem, Sulu Boya ve Yağlı Boya Resim Dersi veriyormusunuz?

Evet kara kalem, Sulu Boya ve Yağlı Boya Resim Derslerini, ister Resim Atölyemizde isterseniz de Online Resim Dersi olarak alabilirsiniz.

Resim Kursu Dersi alan öğrencileriniz ağırlıklı olarak hangi ülkeden?

Öğrencilerimizin çoğu Türkiyeden online ve atölyede resim kursu derslerine katılmaktadır.Ayrıca Avrupa Ülkelerinden Fransa,Almanya,İngiltere, Amerika birleşik devletleri (ABD) ve Kanada Online resim kursu derslerine katılmaktadırlar.Hedefimiz tüm dünya ülkelerine resim dersini sevdirmek başarılı öğrenciler yetiştirmektir.

Online Resim Dersi alabilirmiyim?

Tabii ki alabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, İnternet’iniz ve bir bilgisayar, laptop, tablet veya telefon ile bizimle uygulama üzerinden canlı bağlantı sağlayarak resim dersi alabilirsiniz.

Online Resim Kursu Dersleriniz birebir tek kişilik mi?

Evet Online Resim Derslerimiz birebir, tek kişilik sadece size özeldir.Derste Öğrenci Öğretmenden, görüntü çizimini ekrandan görerek konuşarak, ve teknik eğitimini alarak kendisi çizer.

Resim kursu atölyesinde hangi il ve ilçede ders veriyorsunuz?

İstanbul ili Çekmeköy bölgesinde resim kursu atölyesinde ders vermekteyiz.Ayrıca yakın komşu ilçelerden Kadıköy,Ümraniye,Sancaktepe,Beykoz ve Şile ilçeleride bize yakın olduğundan bu ilçelerdende gelip resim dersi alan öğrencilerimiz vardır.

Resim Kursu dersini erkekmi yoksa bayan öğretmenmi vermektedir?

Resim kursu dersini  www.resimsanatkursu.com www.ressamanne.com ve www.onlineresimkursu.net sitelerinin kurucularından olan Gül öğretmen (ressamanne) vermektedir.

Resim kursunda Grup ve Özel resim dersi seçenekleriniz varmıdır?

Evet resim kursu atölyemizde ister grup,istersenizde size özel tek kişilik resim dersi alabilirsiniz.

Sadece çocuklaramı resim dersi veriyorsunuz?

Hayır çocuk,yetişkin,kadın ve erkek fark etmeksizin resim kursuna ilgi duyan herkese resim dersi vermekteyiz.

Yaş sınırınız varmı kaç yaşa kadar resim kursu dersi veriyorsunuz?

7’den 70’e kadar hem özel,hemde grup resim kursu dersini bölgeye yakın olanlara resim atölyesinde uzak olanlarada online resim dersi olarak vermekteyiz.